web tool

Yeni Nesil Teknoloji Çözümleri

info@oxivo.eu
+90 212 243 35 44

BKM’de kitaplar temassız bağışla iyiliğe dönüştü

BKM’de kitaplar temassız bağışla iyiliğe dönüştü

Bankalararası Kart Merkezi geçtiğimiz hafta iyilik dolu bir etkinliğe daha imza attı. BKM’nin Akmerkez’deki ofisinde gerçekleşen ve 150’yi aşkın BKM çalışanının katıldığı etkinlikte kitaplar temassız bağışlarla iyiliğe dönüştü.

BKM Kitap Kermesi” adı altında gerçekleştirilen etkinlikte BKM çalışanlarının getirdiği kitaplar, temassız bağış kutuları aracılığıyla yapılan bağışlar karşılığında yeni sahiplerini buldu.

 

Etkinlikte Türkiye’deki bireysel bağış miktarları ve BKM’nin temassız bağış çalışmalarına yönelik veriler de paylaşıldı. BKM bugüne kadar temassız bağış adına 57 farklı lokasyona 30 farklı temassız bağış kutusu konumlandırdı. Bu bağış kutuları aracılığıyla kart sahipleri temassız bir şekilde Koruncuk, TOHUM, TOG, KAÇUV, TOHUM gibi vakıflara kolay bir şekilde bağış yapma imkanı buldular. Bunun yanı sıra temassız bağış kutuları TOHUM Çukur Gala Etkinliği, TOG Bazaar Etkinliği, Bebek Şenliği gibi etkinliklerde de destekçilerini beklemek üzere yerini aldı. Ödemelerde temassız bir geleceğe inanan BKM bağış konusunda da bu vizyonunu sürdürmeyi hedefliyor.

BKM bu tarz bağış etkinliklerini Akmerkez genelindeki çalışanlara da yaymak istiyor. Böylelikle çalışanlar temassız bağış kutuları aracılığıyla hem kolay bir şekilde ihtiyaç sahiplerine destek olabilecekler hem de istedikleri kitabı almış olacaklar.

 

Kaynak: http://sosyalup.net/bkm-kitaplar-temassiz-bagisla-iyilige-donustu/Etiketler : temassız bagis,

Yayınlanma Tarihi : 19:29 - 10 Temmuz 2020Son Eklenen Projeler